HAKA pro firmy

Řídíte útvar, úsek, oddělení, tým nebo "trajb"? 
Chcete po té skupině lidí, kterou vedete, aby ze sebe vydali to nejlepší a přitom spolu skvěle spolu-pracovali? 
Aby měli pořádnej tah na branku a zároveň "chytli" společný rytmus?

 

 

Máme pro Vás impuls tímto směrem. Impuls, který dodá Vašemu týmu energii, odvahu, zaměření na společný cíl, vnímanou souhru mezi sebou.

Tím impulsem je haka a bubny.

Haka je maorský bojový tanec, který s sebou nese velké oživení, mobilizaci vlastní energie, zaměření vlastní pozornosti, zbystření mysli, odhodlání. 
Společný tanec haka kombinovaný se společným bubnování přináší zábavnou a nevšední formou autentický zážitek souhry/spolu-práce dohromady se zaměřením jedním směrem, na jeden cíl. 

 

Vnímáme a máme vyzkoušené spojení haky a bubnů v rámci teambuilduingu nebo jako přípravu na důležitou prezentaci, go-live, sportovní utkání...

Jsme připraveni postavit program složený z haky a bubnování a případné dalších aktivit přesně v souladu s Vaším záměrem, se směrem, kterým chcete podpořit svůj tým! 
Jen nám dejte vědět...

 

Haka pro Tvou svatbu

Možná jsi zaznamenal tohle video?

 

Cítil jsi u toho krev ve svých žilách? Zvýšil se Ti srdeční tep?
Ta energie je prostě skvělá!

Chceš svojí vyvolené vzdát úctu, respekt a lásku plným projevením své síly?
Ukázat sebe ve své síle s podporou Tobě blízkých mužů?
Ukázat, jak to myslíš vážně a zároveň vášnivě?

Tak nám dej vědět....

Velmi rádi připravíme Tebe a Tvé společníky na Vaší haku v rámci Tvého svatebního dne, v rámci Vašeho svatebního obřadu...Domluvíme, jak vhodně zakomponovat haku samotnou nebo zkombinovanou se společným bubnováním pro všechny svatebčany do celého svatebního dne.